Joogamatt Manduka eKO, 5mm

87.00 

Hästi läbimõeldud disainiga mitmekihiline vastupidav ja keskkonnasäästlik joogamatt teadlikule praktiseerijale. Tagab tagab nii libisemis- kui põrutuskindluse.

Mõõdud: 180 x 66 cm; paksus 5 mm

Laost otsas

Tootekood: MEKOACAI71 Kategooria: Silt:
Sisse loginud püsikliendile täishinnaga tooted 5% soodsamalt. Tasuta transport üle 100 € tellimusele.
Joogamatt Manduka eKO® 5mm on unikaalne kõrgekvaliteediline joogamatt teadlikule praktiseerijale.

Joogamatt Manduka eKO® mitmekihilise mati pealispind on virvendava vee tekstuuriga, mis annab hea haarduvuse ja libisemiskindluse ka niiskemates tingimustes. Keskmine polüestri ja puuvillasegu kiht annab matile tugevuse. Aluspind on aga käsnja tekstuuriga, mis tagab hea toe ja põrutuskindluse ka 5mm paksuse juures.

Keskkonnasõbralik matt on valmistatud ülimas hoolivuses ka meie planeedi looduse vastu, olles toodetud biolagunevast, mitte Amasoonasest pärinevast, looduslikust kummipuu kummist.

See eriline matt on välja arendatud joogaõpetajate poolt 4 aasta jooksul. Kasutajate tagasiside põhjal on joogamatt Manduka eKO® esmaklassiline harjutuste sooritamisel ja samas on see maksimaalselt säästev keskkonnale. Intensiivsema ja higistamiseni viiva treeningu korral on soovitatav kasutada joogamati peal lisaks ka matikujulist joogarätikut.

 

Joogamatt Manduka eKO® 5mm omadused

  • Kahekihilisus annab hea haarduvuse ja põrutuskindla toestuse;
  • Mati keskmises kihis kasutatakse spetsiaalse tugevdusena polüestri ja puuvilla segu;
  • Kõige vastupidavam naturaalsest kautšukist joogamatt turul;
  • Erakordselt keskkonnasäästlik ja teadliku tootmisprotsessiga matt:
  • Valmistatud biolagundatavast, mitte Amasoonasest saadud, looduslikust kummipuu kummist;
  • Null-raiskamisega tootmisprotsess (zero waste) – kõik tootmisjäägid kasutatakse ära;
  • Ei ole kasutatud PVC-d, toksilisi plastifikaatoreid ja AZO värvaineid;
  • 99% lateksivaba (kui oled isegi väga väikese lateksisisalduse suhtes ülitundlik, siis on soovitatav valida pigem TPE materjalist või Manduka PVC materjalist matt).

Hooldus

Puhasta Manduka eKO® joogamatti niiske lapiga kasutades spetsiaalset Manduka kautšukist joogamati puhastusvahendit või isetehtud puhastusvedelikku lahjendatud õunaäädikast (50:50 vee ja naturaalse õunäädika segu)

Naturaalne kummi muutub kuivas õhus „januseks“ ja niiske lapiga puhastamine muudab mati välimuse ja haarduvuse paremaks.

Ära pane eko joogamatti pesumasinasse, ära leota vees, ära kasuta seepe ega pesuaineid ning kriimustavaid ja abrasiivseid küürimisvahendeid, kuna see soodustab materjali lagunemist.

Oota alati kuni matt on kuivanud ja alles siis rulli kokku.

Ära jäta matti otsese päikesevalguse kätte.

 

Läbimõeldud jätkusuutlikkus

Loodusliku joogamati Manduka eKO® valmistamisel järgitakse jätkusuutlikkuse põhimõtteid. Kasutatakse biolagunevat, mitte Amasoonasest pärit, looduslikku kummipuu kummi. Ei kasutata ka mürgiseid pehmendajaid ja vahtaineid, mida enamus joogamattide tootjaid maailmas kahjuks kasutab.

Mati keskmises kihis kasutatakse spetsiaalse tugevdusena polüestri ja puuvilla segu, mis muudab mati veelgi vastupidavamaks. Kui eKO joogamatt jätta loodusjõudude kätte, ei jää lagunemisel maha mingeid toksilisi jääke.

Bränd

Manduka

Saatmisinfo

Saatekulud  
Itella SmartPost pakiautomaat       3,90 €
Omniva pakiautomaat       3,90 €
Kaubale võib ka meie kauplusesse ise järele tulla (Telliskivi 60A/3, Tallinn).
Üle 100-eurose tellimuse pakiautomaati saatmisel transporditasu ei lisandu.
   
Toote vahetamine ja tagastamine  
Kasutamata, etikettidega toodet saab vahetada või tagastada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Vahetamise ja tagastamise kohta loe rohkem siit.