Õnnitluskaart “Jäälind”

5.00 

Õnnitluskaart ümbrikuga.

Laos

Tootekood: Labora-ÕK-Jäälind Kategooria: Silt:
Sisse loginud püsikliendile täishinnaga tooted 5% soodsamalt. Tasuta transport üle 100 € tellimusele.

Kas õnnitluskaardi saatmine tundub vanamoodne? Aga traditsioonilisel meetoditel käsitsi valmistatud postkaardi saatmine? Mõnikord on tore olla vanamoodne – eriti tore on aga postkastist kaarti leida!

Unikaalne kalligraafiline kujundus pressitakse käsitisi valmistatud paberi lihvimata pinda ajaloolises kõrgtrüki tehnikas. Meie õnnitluskaardid on valmistatud 100% taaskasutatud materjalist.

Õnnitluskaardiga on kaasas vandlikarva ümbrik.

Jäälind valiti Eesti 2014. aasta linnuks. Meie looduses eksootilise ja erakordse sinise seljasulestiku tõttu kutsutakse teda põhjamaade kalliskiviks. Talvisel must-valgel maastikul mõjub jäälind oma värvikireva sulestikuga tõelise värvipommina. Siinmaal on ta kaitsealune lind, talviseks perioodiks lendab enamus linde Vahemere ja Pärsia lahe rannikule talvituma. Eestis eelistab ta elada kõrgete kallaste, kiire voolu ja selge veega jõgede ääres. Klassikalisteks elupaikadeks on Lõuna- ja Kagu-Eesti jõed, mille kallastes on palju liivakivi paljandeid, millesse jäälinnud oma pesakäigud kraabivad. Nagu inglisekeelne nimetus kingfisher (kuningaskalur) ütleb, on ta oivaline kalapüüdja.

Mõõdud

16.2 × 11.5 × 0.3 cm

Käsitöö

Valminud käsitööna kürgtrüki tehnikas.

Valmistaja

Labora