Seemnekaart “Narcissus poeticus”

6.00 

Seemnekaart, mille maha istutamisel kasvavad sellest põllulilled: meelespea (Myosotis arvensis), moon (Papaver rhoeas) ja kirikakar (Leucanthemum vulgare).

Laost otsas

Tootekood: Labora-SK-Narcissus-poeticus Kategooria: Silt:
Sisse loginud püsikliendile täishinnaga tooted 5% soodsamalt. Tasuta transport üle 100 € tellimusele.

Kaart ja lilled on alati sobiv kingitus. Kuidas oleks, kui teie kaart ja lilled mahuksid ühte ja samasse ümbrikusse? Ümbrikusse, mille võite posti panna ja teise maailma otsa saata?

Seemnepaberist kaart pakub teile just sellist võimalust: valige lemmik kujundus, kirjutage kaardile sõnum ja saatke see endale olulisele inimesele. Kui kaardi saaja paberi maha istutab, võib ta mõne kuu pärast nautida teie saadetud õitsvaid põllulilli.

Seemnepaberist kaardid on valmistatud 100% taaskasutatud paberist ja trükitud kõrgtrüki tehnikas. Iga seemnepaberist kaardiga on kaasas vandlikarva ümbrik. Juhendi seemnepaberi istutamiseks leiate pakendi tagumiselt küljelt.

Kuidas seemnepaberit istutada?

Kui teile on saadetud meie seemnepaberile trükitud kaart, nautige sinna kirjutatud õnnitlusi ja häid soove. Kui olete kaarti juba piisavalt imetlenud ja teate üle rõõmustanud, on aeg see maha istutada. Kui soovite kaardil olevat kujundust ja teadet alles hoida, eemaldage kaardi perforeeritud osa ja istutage ainult see. Loomulikult võite istutada ka kogu kaardi – valik on teie: seemned on kõikjal paberis!

1. Leidke seemnepaberi istutamiseks soe ja päikseline koht. Võite kaardi ka tuppa kasvama panna ja selle hiljem aeda ümber istutada.

2. Asetage kaart mullale ja raputage sellele õhuke kiht mulda. Seemnepaber ei tohiks olla rohkem kui paari millimeetri paksuse mullakihi all!

3. Kastke  seemnepaberit korralikult ja regulaarselt: on väga oluline, et see oleks kogu aeg niiske.

4. Lilleseemned hakkavad idanema 2-3 nädala jooksul. Mõned seemned vajavad idanema hakkamiseks rohkem aega kui teised, hoidke kannatlikku meelt!

5. Lilled jõuavad oma täieliku kasvu ja õitsemiseni umbes kolme kuu pärast.

 

Mõõdud

A6 (148 x 105 mm), ühepoolne kaart ärarebitava ribaga.

Käsitöö

Valminud käsitööna kürgtrüki tehnikas.

Valmistaja

Labora