You are currently viewing 15. kollektsioon

15. kollektsioon

  • Post category:Mood

Millega mõõta käidud tee pikkust? Läbitud kilomeetrites? Möödunud päevades, kuudes ja aastates? Meil on üheks mõõdupuuks kollektsioonid. Sel sügisel võime öelda, et meil on selja taga 14 Nomadsi kollektsiooni ja alustame 15. kollektsiooni käimist. Oleme selleks puhuks uuendanud oma kodulehte sooviga paremini esile tuua Nomadsi rõivaste ilu. Samuti soovime jõudumööda lisada e-poodi ka teiste brändide tooteid, mida praegu saab osta ainult meie kauplusest Telliskivi Loomelinnaku poetänaval.

Nomadsi stiil on uuenenud. Nende endi sõnul on selle sügis-talvise kollektsiooni puhul tegemist nende kõige moodsama kollektsiooniga. Pidades ajaga sammu, ei ole Nomads loobunud oma eetilistest väärtustest ja India traditsiooniliste tekstiilitehnikate põimimisest oma kollektsiooni.

Uus kollektsioon on pühendatud kaunile paigale, kust Nomadsi tiim pärineb ja kus nende rõivad on disainitud. Disainer Kate on lummavad värvid ja mustrid üles noppinud Cornwall´i udustest hommikustest, avaratest maastikutest ja jalutuskäikudest metsas.

Kollektsioonis on senisest rohkem sooje kudumeid, lisatud on teksastiili ja mõned kahtepidi kantavad rõivad. On uusi lõikeid, mis sobituvad hästi vana klassikaga – pehmest puuvillasest velvetist pihikkleitide ja luksuslike sametmantlitega. Kõik trikotaažkangad on orgaanilisest puuvillast.

Neile, kes oskavad väärtustada käsitööd, on valikus käsitsi kootud kangast mantlid ja kotid, ikat-tehnikas kangast kleidid ja tuunikad ning tikandiga pluusid ja sametmantel. Käsitöö lisab rõivastele tekstuuri, huvitavaid nüansse ja annab erilise tunde.

Loodan, et leiad siit endale rõiva, mida tahad ikka ja jälle selga panna ja mis käib Sinuga kaasas pikki aastaid.

Ülle