Saadame kaupa ainult Eestisse.

Omniva pakiautomaat, hind 3,90 eurot – Pakiautomaati tellimise eeliseks on head asukohad, pikad lahtiolekuajad ning järjekordade puudumine. Omnivaga tellides tuleb paki saabumisel pakiautomaati Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht, uksekood ja tagastuskood. Omniva pakiautomaatide asukohad leiate siit.

Itella SmartPOST pakiautomaat, hind 3,90 eurot – Pakiautomaati tellimise eeliseks on head asukohad, pikad lahtiolekuajad ning järjekordade puudumine. Itella SmartPOSTiga tellides tuleb paki saabumisel pakiautomaati Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood. SmartPosti pakiautomaatide asukohad leiate siit.

Üle 100-eurose tellimuse pakiautomaati saatmisel transporditasu ei lisandu.

Tellitud toodetele võib ka ise järele tulla kauplusesse Ehe Mood, mis asub Tallinnas Telliskivi Loomelinnaku poetänaval (Telliskivi 60A, 10412 Tallinn).

Kui toode on meil laos olemas, postitame selle kolme tööpäeva jooksul pärast tellimuse eest tasumist.

Kui toodet meie laos ei ole, teavitame Teid sellest. Kui toode on olemas tarnija laos võtab tellitud toote jõudmine Eestisse aega kuni kaks nädalat. Tellime kaupa tavaliselt esmaspäeva hommikuti.

Kui toodet ei ole tarnijal enam müügil, teavitame Teid sellest ja tagastame raha.