Saadame kaupa ainult Eestisse.

Kauba postitame hiljemalt tellimusele järgneva tööpäeva õhtul.

Omniva pakiautomaat, hind 3,97 eurot – Pakiautomaati tellimise eeliseks on head asukohad, pikad lahtiolekuajad ning järjekordade puudumine. Omnivaga tellides tuleb paki saabumisel pakiautomaati Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht, uksekood ja tagastuskood. Omniva pakiautomaatide asukohad leiate siit.

Itella Smartpost pakiautomaat, hind 3,97 eurot – Pakiautomaati tellimise eeliseks on head asukohad, pikad lahtiolekuajad ning järjekordade puudumine. Itella Smartpostiga tellides tuleb paki saabumisel pakiautomaati Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood. Smartposti pakiautomaatide asukohad leiate siit.

DPD pakiautomaat, hind 3,97 eurot – DPD-l on pakiautomaatide võrgustik üle terve Eesti. DPDga tellides tuleb paki saabumisel pakiautomaati Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood. DPD pakiautomaatide asukohad leiate siit.

Üle 100-eurose tellimuse pakiautomaati saatmisel transporditasu ei lisandu.

Ostetud toodetele võib ka ise järele tulla kauplusesse Ehe Mood, mis asub Tallinnas Telliskivi Loomelinnaku poetänaval (Telliskivi 60A, 10412 Tallinn).