Naturaalsed kangad, mis valmistatud mahedalt kasvatatud looduslikust kiust on parimad, sest looduslik kiud on hingav, vastupidav, biolagunev, naturaalne isolaator, nahasõbralik ja taastuv ressurss.

20. sajandi alguseni olid kõik saadaolevad kangad valmistatud looduslikest kiududest ja värvitud looduslike värvainetega. Sünteetiliste kiudude ja värvainete loomine ja laialdane kasutuselevõtt on küll võimaldanud inimestel rõivaid kiiremini toota ja odavamalt hankida, kuid see kõik on toimunud emake Maa arvelt.

Oleme otsustanud naturaalsete kangaste kasuks, sest need on paremad nii meile – inimestele, kui ka planeedile, kus elame. Vali sinagi see, mis on loomulik ja hea.

Ökopuuvill - GOTS sertifikaat

Ökopuuvill

Lihtsalt öelduna on ökopuuvill puuvilla parem versioon ja seda nii elukeskkonna, kui ka puuvilla kasvatajate ja puuvillaste rõivaste kandjate seisukohalt.

Viskoos

Viskoosi valmistatakse kestlikust puidumassist ja tulemuseks on hingav, biolagunev ja kaunilt langev kangas. Viskooskiu valmistamise mõju keskkonnale on minimaalne, sest puud on kasvanud pestitsiide kasutamata.

Naturaalsed kangad 1
Meriinovill, meriinolambad

Meriinovill

Meriinovill pärineb Austraalia meriino lammastelt. Vaatamata villa vaieldamatult jätkusuutlikele omadustele, tuleb villa valimisel teha hoolikalt eetilisi valikuid.

Lüotsell

Lüotsell (ka tencel) on valmistatud jätkusuutlikust puidumassist, millel lisaks nö headele rohelistele omadustele, on ka pehme faktuur ja see langeb kaunilt. Lüotselli tootmisprotsessi mõju keskkonnale on minimaalne.

Naturaalsed kangad 2