fbpx
Kauplus avatud: E-R 11-19, L-P 11-17 +372 661 0059 info@ehemood.ee Minu konto Logi sisse

Perefirma Zotter on Austria üks tugevamaid brände ning väga tuntud ja hinnatud kogu maailmas. Zotteri šokolaadid valmivad algusest lõpuni nende väikeses šokolaaditehases Austrias ning ainult orgaaniliselt kasvatatud toorainest ja õiglase kaubanduse põhimõtteid järgides. Šokolaade iseloomustab suurepärane maitse, kõrge kvaliteet, mitmekesine valik, loovus ja jätkusuutlikus. Zotteri šokolaadid on võitnud läbi aastate palju mainekaid auhindu.

Kvaliteet
Ainult 100% orgaaniline ja õiglase kaubanduse tooraine ning kogu tootmine alates ubade töötlemisest oma tehases Austrias tagab parima ja kontrollitud kvaliteedi.

Mitmekesine valik
365 erinevat šokolaadi – klassikalistest kuni uskumatult üllatuslike šokolaadideni välja. Valikus on ka vegan, gluteeni- ja laktoosivabad šokolaadid.

Loovus
Zotteri käsitsi laotud kihilised šokolaadid on saavutanud kultusstaatuse. Kõik on võimalik: juustušokolaad, kalašokolaad, peekonišokolaad on vaid mõned näited traditsiooniliste maitsete kõrval. Tootevalik täieneb igal aastal. Šokolaadide pakendeid kaunistavad kunstnik Andreas H. Gratze võrratud illustratsioonid, mis muudavad lihtsa pakendi tõeliseks kunstiteoseks.

Jätkusuutlikkus
Zotteri toodangu aluseks on mahetooraine ja õiglane kaubandus, sest nad hoolivad inimestest ja keskkonnast. Zotteri pidevat arengut kinnitavad erinevad kvaliteedi ja keskkonna sertifikaadid ning igal aastal võidetavad auhinnad eri kategooriates. Ühe viimasena valiti Zotter 2018. aastal Austria Energy Globe Award võitjaks.

Loe lähemalt Äripäevast: “Šokolaadiärimees Josef Zotteri üllatav diil popstaar Stingiga.”

 

Tootekataloog 2019-20 (inglise keeles)

Jõulukataloog 2019 (inglise keeles)

Kuvertüürid 2019-20 (saksa keeles)

Võtke meiega ühendust, kui soovite Zotteri šokolaade müüa oma poes või kohvikus või otsite kvaliteetset kuvertüüri oma toodetele. Samuti, kui vajate erilist firmakingitust.

E-post: info@ehemood.ee

 

×

Ostukorv