Perefirma Zotter on Austria üks tugevamaid brände ning väga tuntud ja hinnatud kogu maailmas. Zotter šokolaadid valmivad algusest lõpuni nende väikeses šokolaaditehases Austrias ning ainult orgaaniliselt kasvatatud toorainest ja õiglase kaubanduse põhimõtteid järgides. Šokolaade iseloomustab suurepärane maitse, kõrge kvaliteet, mitmekesine valik, loovus ja jätkusuutlikus. Zotter šokolaadid on võitnud läbi aastate palju mainekaid auhindu.

Zotter šokolaadid on kvaliteetsed

Ainult 100% orgaaniline ja õiglase kaubanduse tooraine ning kogu tootmine alates ubade töötlemisest oma tehases Austrias tagab parima ja kontrollitud kvaliteedi.

Zotter šokolaadide valik on väga mitmekesine

365 erinevat šokolaadi – klassikalistest kuni uskumatult üllatuslike šokolaadideni välja. Valikus on ka vegan, gluteeni- ja laktoosivabad šokolaadid.

Zotter šokolaadid on puhas kunst

Zotteri käsitsi laotud kihilised šokolaadid on saavutanud kultusstaatuse. Kõik on võimalik: juustušokolaad, kalašokolaad, peekonišokolaad on vaid mõned näited traditsiooniliste maitsete kõrval. Tootevalik täieneb igal aastal. Šokolaadide pakendeid kaunistavad kunstnik Andreas H. Gratze võrratud illustratsioonid, mis muudavad lihtsa pakendi tõeliseks kunstiteoseks.

Zotter on jätkusuutlik

Zotteri toodangu aluseks on mahetooraine ja õiglane kaubandus, sest nad hoolivad inimestest ja keskkonnast. Zotteri pidevat arengut kinnitavad erinevad kvaliteedi ja keskkonna sertifikaadid ning igal aastal võidetavad auhinnad eri kategooriates. 

Loe lisaks ajalehest Äripäev: “Šokolaadiärimees Josef Zotteri üllatav diil popstaar Stingiga.”

Tootekataloog 2023-2024 (inglise keeles)

Jõulukataloog 2023 (saksa keeles)

Gastronoomia 2023 (saksa keeles)

Võtke meiega ühendust, kui soovite Zotteri šokolaade müüa oma poes või kohvikus või otsite kvaliteetset kuvertüüri oma toodetele. Samuti, kui vajate erilist firmakingitust.

E-post: info@ehemood.e

Zotter kihilised šokolaadid